www.be-queen.pl    |    telefon: +48 691 853 637   |    email: biuro@be-queen.pl

Jesteś tutaj: Dostawa

Dostawa

Jakie są koszty wysyłki?

 

 

Opłata za przesyłkę za zakupy w BE QUEEN BE QUEEN o wartości 1000zł i powyżej z dostawą na terenie Polski,Australii, Austrii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanady, Litwy, Luksemburgu, Łotwy, Malty, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Rosji, Serbii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, USA, Węgier, Włoch i Wielkiej Brytanii jest GRATIS! W przypadku Polski możliwa jest również opcja dostawy za pobraniem. Przesyłka jest ubezpieczona.

 Multi Euro Flags1.jpg

przedpłata — 0 zł

 

 

Koszt przesyłki za zakupy o wartości poniżej 1000zł z dostawą na terenie Polski to 15zł wybierając opcję przedpłaty, a przy opcji płatności za pobraniem(płatność u kuriera) koszt dostawy to 20zł. Przesyłka jest ubezpieczona.

 

przedpłata — Flaga-polska_1.png — 15 zł

płatność przy odbiorze — Flaga-polska_1.png — 20 zł

 

Koszt przesyłki za zakupy o wartości poniżej 1000zł z dostawą na terenie Australii, Austrii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanady, Litwy, Luksemburgu, Łotwy, Malty, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Rosji, Serbii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, USA, Węgier, Włoch i Wielkiej Brytanii to 45zł i jedyna opcja płatności to przedpłata. Przesyłka jest ubezpieczona.

 

Multi Euro Flags1.jpg

przedpłata — 45 zł


 

 

Jakie firmy kurierskie dostarczają paczki BE QUEEN BE QUEEN?

 

POCZTA POLSKA - przesyłki międzynarodowe GlobalExpress.

pocztalogo.jpg

 

 

 

Ile trwa dostawa?

 

Przygotowanie zamówienia trwa od 1 do 10 dni roboczych(sugerowany czas dostawy widoczny podczas zamówienia). Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy i przygotowanie paczki. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu(o czym zostaniesz poinformowana mailowo) dostawa zajmuje 1 dzień roboczy w Polsce i do nawet 22 dni roboczych za granicę. Maksymalny czas dostawy według krajów: Australii(22), Austrii(5), Belgii(5), Brazylii(13), Chorwacji(7), Danii(5), Estonii(5), Finlandii(5), Francji(7), Grecji(7), Hiszpanii(8), Holandii(5), Irlandii(5), Islandii(6), Kanady(13) Litwy(5), Luksemburgu(5), Łotwy(5), Malty(5), Niemiec(6), Norwegii(5), Nowej Zelandii(20) Portugalii(7), Singapuru(10) Słowacji(5), Słowenii(5), Szwajcarii(5), Szwecji(5), Ukrainy(7), USA(13), Węgier(5), Włoch(7) i Wielkiej Brytanii(6). W nawiasie podana jest maksymalny czas przewidziany na dostawę przez naszego kuriera do danego kraju licząc dni robocze. Jeśli paczka nie dotarła w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt e-mailem na adres: bebyblasiak@gmail.com, będziemy mogli zareagować, sprawdzić gdzie znajduje się paczka lub jeżeli zajdzie taka potrzeba zlecimy jej poszukiwanie.

 

 

Gdzie jest moja paczka? 

 

Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej. Po opuszczeniu sortowni, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Ważne! Funkcja ta nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć kilka godzin, aby link do strony firmy kurierskiej zaczął działać. 

 

 

Co zrobić jeżeli kurier mnie nie zastał? 

 

Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, dopiero wtedy paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do BE.

 

Masz zastrzeżenia do zawartości dostarczonej do Ciebie paczki?

 

Sprawdź czy jest oryginalnie zapakowana (oryginalny karton i foliopak, na którym naklejona jest etykieta). Jeżeli plomba na foliopaku jest naruszona nie odbieraj paczki lub sprawdź w obecności kuriera jej zawartość. W przypadku niezgodności spisz odpowiedni protokół, który otrzymasz od kuriera.

 

 

W jaki sposób mogę zamówić paczkę za granicę?

 

Podczas rejestracji wybierz kraj dostawy i podaj adres pod który dostarczymy Twoje zakupy. Wpisz go dokładnie, aby kurier nie miał problemu z dostarczeniem przesyłki. Wszystkie przesyłki w naszej firmie są ubezpieczone, jest to bardzo ważne zwłaszcza w dostawach za granicę.

 

 

Co zrobić jeżeli na liście nie ma kraju, do którego chcę zamówić paczkę?

 

Prosimy o kontakt mailowo na nasz adres: bebyblasiak@gmail.com. Jeżeli będzie możliwość dostawy do danego kraju zrobimy dla Ciebie indywidualną wycenę, a w przyszłości postaramy się na stałe wprowadzić możliwość dostaw do Twojego kraju zamieszkania.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl